29/06/2020

Farmasi Hakkında Kısa Bilgiler

ile Dilek

Farmasi firmasının kurucusu Dr. Cevdet Tunadır. Sayın Tuna sağlıkla alakalı tüm bilgi birikimini firmasına aktarmış ve farmasi ürünleri bu sayede sağlığa zarar vermeyen ürünler olarak üretilmektedir. Farmasi tüm sermeyesi Türk sermayesi olan bir kuruluştur. Farmasi ürünleri sağlıklı ve helal kozmetik kavramlarını hayatımıza dahil etmiştir.

Doğaya zarar vermeden üretilen farmasi ürünleri için tüm işlemler firmanın kendisine ait olan 5 büyük tesiste gerçekleştirilmektedir. Firma hem insan sağlığını hem de doğayı koruyacak şekilde üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Firma ülkemizde farmasi ürünleri pazarlaması ve dağıtılması işlemleri için pek çok aktif personel ile çalışmaktadır. Kullanıcılar farmasi ürünleri satışında da görev alarak satış danışmanı olabilmektedirler.

Farmasi firmasına kolaylıkla üyelik işlemlerini gerçekleştiren kişiler isterlerse kendileri kullanmak için isterlerse de para kazanmak için farmasi ürünleri satışını gerçekleştirebilirler.

Farmasiye üye olmak için internet sitesi üzerinden form doldurmanız ve doğru bilgileri firma ile paylaşmanız gerekmektedir. Üyelik formunu doldurmanızın ardından ve firma onayı almanızın ardından farmasi ürünleri katalogu ve küçük deneme ürünleri adresinize ücretsiz olarak gönderilmektedir.